Ogrom produktów spożywczych, jaki zalewa półki sklepowe, powoduje, że gubimy się w tym gąszczu. Każdego dnia wszechobecna reklama w telewizji, radio i prasie przekonuje nas o prozdrowotnym wpływie cukierków z witaminami, batoników z mlekiem czy też płatków kukurydzianych. W rezultacie nie wiemy, co wybrać? Jakie produkty są właściwe i czym różnią się między sobą. Czy te najdroższe, to te najlepsze?

A może te z supermarketu? I co tak na prawdę oznaczają te dziwne E na etykiecie? Ostatecznie jesteśmy zupełnie sfrustrowani i pozostawieni bez żadnej racjonalnej odpowiedzi, nie wiedząc nadal, co tak właściwe można jeść.

 

Jak wygląda spotkanie?

Zakupy z dietetykiem to lekcja, z której wyciągniesz wnioski na całe życie. Spotkanie odbywa się w kilku miejscach na terenie miasta Siedlce i ma charakter instruktażowy, gdyż w trakcie nie musisz robić zakupów. Najchętniej umawiamy się we wtorki i w piątki w godzinach porannych. Ale istnieje także możliwość ustalenia innych terminów spotkań. Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie Siedlec.


W czasie spotkania, które trwa około 1,5h dowiesz się:
  w jaki sposób czytać etykiety?
  co tak naprawdę oznaczają symbole E, oraz które z nich są niebezpieczne dla zdrowia?
  w jaki sposób oszukują nas producenci żywności i jak temu zapobiec?
  które produkty są wartościowe, a których należy bezwzględnie unikać?
  czym się kierować w trakcie zakupów i gdzie je najlepiej robić?