Otyłość to poważna choroba naszych czasów. Jest z nią bardzo trudno walczyć, ponieważ w większości jej przyczyny tkwią w naszej głowie. O ile jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie płyną z choroby nowotworowej, o tyle nie zdajemy sobie sprawy ze skutków, jakie niesie za sobą nadmiar kilogramów. Warto jest więc zadbać o należną masę ciała, po to by uniknąć wielu innych chorób wynikających z nadwagi i otyłości.

Program skierowany jest do osób z nadwagą i otyłością, które chciałyby schudnąć, a tym samym poprawić swój stan zdrowia i samopoczucie. Proces utraty masy ciała jest stopniowy i odbywa się w sposób naturalny, racjonalny i nie zagrażający zdrowiu (około 0,5-1kg/tydzień). Takie postępowanie pozwala na osiągnięcie i zachowanie trwałych efektów odchudzania. Dieta redukująca, jaką Ci przygotujemy, będzie oparta na naturalnych i jak najmniej przetworzonych składnikach; zbilansowana i dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji smakowych, zdolności kulinarnych oraz możliwości finansowych. Będziemy także wymagać od Ciebie dyscypliny i zaangażowania w pracę nad sobą. Nauczymy Cię, jak właściwie komponować zdrowe posiłki, czytać etykiety i wybierać odpowiednie produkty spożywcze. Wszystko po to, aby po zakończeniu stosowanej diety, stała się ona Twoją codziennością. 


W ramach wizyty otrzymasz bezpłatnie:
wydrukowane wyniki analizy składu ciała;
wynik pomiaru ciśnienia tętniczego krwi;
indywidualne wskazówki na temat zasad zdrowego odżywiania.

Dodatkowo możesz kupić jadłospis. Przed spotkaniem koniecznie przeczytaj, jak wygląda wizyta (czytaj więcej) oraz badanie analizy składu ciała (czytaj więcej). Zapoznaj się także z ofertą psychologa (czytaj więcej) oraz diet coachingu (czytaj więcej), które również mogą okazać się przydatne.