Witamy serdecznie na stronach mobilnej poradni dietetycznej Złap Formę.

Jest to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort, dyskrecję i czas.
Misją poradni jest promocja zdrowia poprzez naukę prawidłowych zasad zdrowego odżywiania i aktywność fizyczną. Realizując powyższe założenie zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje zdrowie. Wszystkie podjęte przez nas działania zmierzają w tym kierunku, dlatego każdy jadłospis i każda wizyta są szyte na miarę Twoich potrzeb. Bierzemy pod uwagę wszystkie szczegóły dotyczące sposobu odżywiania i Twojego stylu życia właśnie po to, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Nie oferujemy diety cud. Dlaczego? ponieważ taka nie istnieje. To tylko hasła mające na celu odciążyć Twój portfel. Nie stosujemy głodówek. U nas odchudzanie polega na jedzeniu, co jest zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Jadłospisy są zbilansowane jakościowo i ilościowo oraz dopasowane do Twojego indywidualnego zapotrzebowania oraz preferencji. Utrata zbędnych kilogramów zachodzi w sposób racjonalny, co nie stanowi zagrożenia dla zdrowia oraz nie przyczynia się do powstawania efektu jo-jo. Nie oferujemy także suplementów diety, ponieważ natury nie da się oszukać. Badania potwierdzają, że wyizolowane z roślin naturalne związki działają zupełnie inaczej niż te same, które znajdują się w stanie naturalnym. Wszystkie niezbędne dla organizmu składniki są w zasięgu ręki, a odpowiednie ich skomponowanie w połączeniu z aktywnością fizyczną to klucz do sukcesu. Ot i cała filozofia – bez zbędnych wydatków.

Innym sposobem pracy z pacjentem jest diet coaching. To nowa autorska metoda, której celem nie jest utrata masy ciała. Idąc tą drogą zrozumiesz, jak jeść zdrowo i cieszyć się smakiem bez poczucia wyrzeczeń. Uświadomisz sobie swoje słabości i dostrzeżesz popełniane błędy. Dzięki temu efekty, jakie osiągniesz, będą trwałe. Jednak musisz wiedzieć, że nie zrobimy tego za Ciebie. Będziemy wymagać od Ciebie pracy nad sobą, gdyż wiele od tego zależy.

Zapraszamy serdecznie do złapania formy właśnie z nami.

                                                                  Zespół Złap Formę