Ciąża to niezapomniany okres w życiu kobiety, choć nie zawsze należy do przyjemnych. Sposób odżywiania się matki w ciągu tych 9 miesięcy wpływa na całe życie dziecka.

W tym czasie, jak i przed, warto się do tego odpowiednio przygotować. Niezwykle ważna jest odpowiednia dieta, dzięki której dostarczysz sobie i dziecku wszelkich niezbędnych składników odżywczych, a tym samym zadbasz o jego prawidłowy rozwój. Jednocześnie pomożemy Ci zachować właściwą masę ciała, obalimy mit „jedzenia za dwoje”, złagodzimy dolegliwości, jakie towarzyszą w trakcie ciąży (wymioty, zgaga, zaparcia), a także pomożemy sprawnie powrócić do formy po porodzie. Dowiesz się również, co należy jeść w trakcie karmienia piersią, a czego bezwzględnie unikać.W ramach wizyty otrzymasz bezpłatnie:
 wynik pomiaru masy ciała;
 wynik pomiaru ciśnienia tętniczego krwi;
 indywidualne wskazówki na temat zasad zdrowego odżywiania z ukierunkowaniem na ciążę czy laktację.

Dodatkowo możesz kupić jadłospis. Przed spotkaniem koniecznie przeczytaj, jak wygląda wizyta (czytaj więcej) oraz badanie analizy składu ciała (czytaj więcej). Zapoznaj się także z ofertą psychologa (czytaj więcej) oraz diet coachingu (czytaj więcej), które również mogą okazać się przydatne. Kobietom w ciąży nie przeprowadzamy analizy składu ciała.

Przyjdź i zadbaj o nowe życie. Zależy ono tylko od Ciebie.