Właściwe odżywianie w dużym stopniu może odwrócić procesy chorobowe lub je spowolnić. Jest jedną z form wspomagających leczenie, co było już powszechnie znane w dawnych latach. Dziś często zapominamy o tym. Dlaczego? Ponieważ wmówiono nam, że tabletka to jedyny sposób na rozwiązanie problemów.

Znany naukowiec, zajmujący się od ponad czterdziestu lat badaniami nad żywieniem, dr Campbell dowodzi, że dzięki właściwemu odżywianiu możemy uniknąć wielu chorób, a tym samym przedłużyć sobie życie. 

 

 

 

 

 
W szczególności dietoterapia pomocna jest w:
 chorobach układu pokarmowego: żołądka, dwunastnicy, wątroby, trzustki, chorobie refluksowej, zaparciach, biegunkach, zespole jelita nadwrażliwego;
 w chorobach układu krążenia (m.in. nadciśnienie tętnicze, wysoki poziom cholesterolu);
 chorobach nerek;
 chorobach tarczycy;
 cukrzycy typu I i II;
 celiakii;
 osteoporozie;
 alergiach i nietolerancjach pokarmowych;
 chemioterapii i chorobie nowotworowej.

Może także złagodzić objawy innych chorób i dolegliwości takich jak cellulit, RZS, candida, Alzhajmer, migreny, autyzm, ADHD.

W ramach wizyty otrzymasz bezpłatnie:
 wydrukowane wyniki analizy składu ciała;
 wynik pomiaru ciśnienia tętniczego krwi;
 indywidualne wskazówki na temat zasad zdrowego odżywiania z ukierunkowaniem na daną jednostkę chorobową.

Dodatkowo możesz kupić jadłospis. Przed spotkaniem koniecznie przeczytaj, jak wygląda wizyta (czytaj więcej) oraz badanie analizy składu ciała (czytaj więcej). Zapoznaj się także z ofertą psychologa (czytaj więcej) oraz diet coachingu (czytaj więcej), które również mogą okazać się przydatne.